Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Понятівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04380436) був реорганізований і увійшов до складу Роздільнянської громади

29 сесії 7скликання

Про розгляд звернень від населення до сільської ради за 2018 рік

Про розгляд звернень від населення до сільської ради за 2018 рік (2 сторінка)

Про надання тимчасової угоди СПД Волошину Сергію Васильовичу

Про надання додаткових угод для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ТОВ "Обрій-МТС"

Про надання тимчасової угоди про внесення орендної плати за користування земельними ділянками з юридичною особою ПАТ "Одесагаз"

Про надання у приватну власність земельних ділянок працівникам соціальної сфери

Про надання у приватну власність земельних ділянок працівникам соціальної сфери (додаток)

Про надання тимчасових угод на земельні ділянки працівникам соціальної сфери, проекти землеустрою, щодо відведення у власність ,які знаходяться у стадії розробки (стор.2)

Про надання тимчасових угод фізичним особам по Понятівській сільській раді

Про надання тимчасових угод фізичним особам по Понятівській сільській раді (2стор.)

Про укладання додаткової угоди з ф/г "Ладога" в особі директора Голодка Віталія Петровича

Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення у власність гр. Михайлова Євгена Йосиповича для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 5123984700:02:002:0116 за адресою:в межах с.Понятівка на території Понятівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області

Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення у власність гр. Михайлової Ганни Іванівни для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 5123984700:02:002:0117 за адресою:в межах с.Понятівка на території Понятівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області

Про надання тимчасової угоди для комерційного використання приватному підприємцю Качковському Сергію Івановичу

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 22 грудня 2017 року №172-VII "Про сільський бюджет Понятівської сільської ради на 2018 рік" (додаток1)

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 22 грудня 2017 року №172-VII "Про сільський бюджет Понятівської сільської ради на 2018 рік" (додаток 2)

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 22 грудня 2017 року №172-VII "Про сільський бюджет Понятівської сільської ради на 2018 рік" (додаток3)

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 22 грудня 2017 року №172-VII "Про сільський бюджет Понятівської сільської ради на 2018 рік" (додаток 4)

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 22 грудня 2017 року №172-VII "Про сільський бюджет Понятівської сільської ради на 2018 рік" (додаток 5)

Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 2018 рік

Про затвердження сільського бюджету на 2019 рік

Про затвердження сільського бюджету на 2019 рік(2 стор.)

Про затвердження сільського бюджету на 2019 рік(3 стор.)

Про затвердження сільського бюджету на 2019 рік(4стор.)

Про затвердження сільського бюджету на 2019 рік(додаток 1)

Про затвердження сільського бюджету на 2019 рік(додаток 2)

Про затвердження сільського бюджету на 2019 рік(додаток 3)

Про затвердження сільського бюджету на 2019 рік(додаток 4)